Merkez Ofis :0282 888 92 35

Ader Mühendislik olarak iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında 15 yılı aşkın sürelik tecrübemizle faaliyet göstermekteyiz. Tekirdağ’ın hızlı gelişen, lojistik ve servis olarak Trakya’ya hizmet vermekte en kolay noktalarından bir tanesi olan Çorlu bölgesinde bulunmaktayız. Firma olarak tüm Türkiye genelinde gerek projelendirme gerek cihaz tedarik gerekse uygulama olarak müşterilerimizle buluşmaktayız. Bununla birlikte mühendislerimiz ve satış sonrası uzmanlarımızla projelendirme, keşif çalışmaları ve uygulama hizmetleri vererek sattığımız ürünlere değer katıyoruz. Örnek nitelikte ve çözüm odaklı olmayı, projelerinde modern teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış ve kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek; projelerimizi zamanında tamamlamayı temel politikamız olarak benimsemekteyiz.
İklimlendirme ve Endüstriyel uygulamalar alanında Merkezi Klima Sistemleri, VRF, Split ve Multi Split Cihazlar, Isı Pompaları, Klima Santralleri, Isı Geri Kazanım Cihazları, Havalandırma Sistemleri, Yangın Uygulamaları, Basınçlandırma ve Duman Tahliye Sistemlerindeki gelişmeleri ve yeni talepleri yakından takip ederek mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız sektörün ihtiyaçlarını analiz edip müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiştir.
Uzman kadromuz ile satış hizmetlerinin yanında, mühendislik alanında danışmanlık hizmetlerimiz ile firmalara özel projeler ve çözümler üretmekteyiz. Paket klima cihazlarında, Isı pompalarında, soğutma gruplarında, VRF Sistemlerde, Havalandırma Sistemlerinde, Split ve Multi Split ürünlerde çalışmış olduğumuz çözüm ortaklarından doğru ürünü, uygun fiyat ve kaliteden ödün vermeden satın alınmasını sağlamaktayız. Geniş Ürün yelpazemizle küçük, orta ve büyük hacimli her tür binanın, otelin, hastanenin, fabrikanın ve alışveriş merkezlerinin projelendirme, uygulama ve bakım faaliyetlerini uzman kadromuz ile gerçekleştirmekte ve yaptığımız işten keyif almaktayız.

E-RANDEVU

Randevularınızı Planlayın
Open chat
Whatsapp'tan Mesaj Gönderin